20 серпня 2012 р.

Запрошуємо педагогів до участі в проекті «Мультиплікація успішних практик навчання толерантності в поліетнічних регіонах»


Центр регіонального розвитку «Топ-Кая» запрошує вчителів з Чернівецької та Закарпатської областей, АР Крим та м. Севастополь до участі у проекті «Мультиплікація успішних практик навчання толерантності в поліетнічних регіонах».

Проект є продовженням попередньої діяльності з навчання толерантності  в Чернівецькій області і АР Крим та спрямований на поширення успішного досвіду навчання в сфері етнічної толерантності в школах поліетнічних регіонів (Закарпаття, Буковина та Крим).

Основна діяльність в рамках проекту:
  1. Підготовка посібнику з проведення тренінгів та інтерактивних занять з питань толерантності. В посібнику будуть представлені загальні рекомендації з проведення тренінгів, плани занять та приклади вправ з навчання толерантності.
  2. Проведення тренінгу для тренерів (учасниками можуть стати педагоги навчальних закладів з трьох цільових областей проекту). Тренінг відбудеться в Криму, орієнтовні дати проведення тренінгу – 04-07 жовтня 2012 р.
  3. Організація 6 тренінгів-практик (по 2 в кожному регіоні). Всі учасники тренінгу для тренерів повинні будуть підготувати та провести одноденні тренінги з питань етнічної толерантності в своїх регіонах.

До участі в проекті запрошуються активні педагоги, що викладають в середніх та старших класах навчальних закладів Закарпатської області, Чернівецької області, АР Крим та м. Севастополя.

Для того, щоб взяти участь у проекті, необхідно заповнити анкету-заявку, де зазначити свій досвід та мотивацію до участі, а також надіслати опис 1-3 інтерактивних вправ з навчання толерантності, які ви використовуєте у своїй роботі (це може бути опис класної години, окремого уроку, чи короткої 5-ти хвилинної вправи).
Заявку можна знайтина сайті http://ngocrimea.org/
Увага! Вчителі, що працюють в школах з навчанням мовами національних меншин запрошуються до подачі опису вправ мовами цих меншин (з перекладом української чи російською). Вправи відібраних учасників будуть включені у посібник.

Заявки та описи вправ у зазначеному форматі надсилайте електронною поштою на адресу topkaya.crimea@gmail.com. У темі листа, будь-ласка, позначте «Участь у тренінгу для тренерів – Ваше прізвище - область». Кінцевий термін прийому заявок – 10 вересня.

Проект реалізується Центром регіонального розвитку «Топ-Кая» (м. Сімферополь) в партнерстві з Товариством «Український народний дім в Чернівцях» (м. Чернівці) та Благодійним фондом «Центр громадських ініціатив» (м. Перечин).
Проект здійснюється за підтримки Фонду розвитку демократії Посольства США в Україні.

Контакти: Олександра Целіщева, Центр регіонального розвитку «Топ-Кая», тел.: 050-6640616

Немає коментарів:

Дописати коментар